بازگرداندن کالا


یکی از مهمترین رویکردهای ما امنیت خرید و رضایت خاطر شما در خرید کالا از سیناوت می باشد. براین اساس سعی ما در ارسال سالم و صحیح و دقیق کالای خریداری شده می باشد. با وجود همه تمهیدات اندیشیده شده ممکن است در برخی موارد نظیر خطاهای انسانی و مشکلات سایت و …. موجب ارسال کالا با عدم تطابق با کالای سفارش داده شده، وزن اشتباه، رنگ و اندازه اشتباه باشد. شرایط و قوانین مربوط به مرجوع کردن کالا به سیناوت در زیر آمده است. لطفا در صورت نیاز به مرجوع کردن کالا موارد زیر را مطالعه فرمایید.

عدم تطابق کالای دریافتی و سفارش داده شده

در چنین مواردی از باز کردن بسته محصول خودداری کنید و حداکثر ظرف مدت 24 ساعت با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است، در صورت ارسال کالا با عدم تطابق کالای سفارش داده شده هزینه بازگرداندن کالا و یا وجه خرید به عهده سیناوت می باشد.  

گارانتی

توجه داشته باشید محصولات فروشگاه اعم از غذا، لوازم و محصولات مصرفی فاقد گارانتی می باشند.

آسیب دیدگی کالا در هنگام تحویل به مشتری

لطفا در صورت آسیب دیدگی و یا باز شدن بسته از دریافت اجناس خودداری فرمایید و مراتب را سریعا به دفتر سیناوت اطلاع دهید تا نسبت به ارسال مجدد سفارش اقدام گردد. در صورت آسیب دیدگی کالای ارسال شده با پست یا پیک، با توجه به بسته بندی صحیح و اصولی قسمت ارسال سیناوت، خسارت احتمالی متوجه شرکت حمل و نقل می باشد.

اجناسی که از پس از تحویل از بسته اصلی خارج شوند و یا بسته غذایی که باز شود به هر دلیلی اعم از نخوردن حیوان یا اندازه مناسب نبودن مرجوع و یا پس گرفته نمی شود. لذا در هنگام خرید توجه لازم را بعمل آورید. اجناسی که بعد از تحویل بخاطر استفاده و حمل نقل ناصحیح مشتری دچار آسیب دیدگی شوند از این قاعده مستثنا نیستند و پس گرفته نمی شوند.  

مرجوع کردن کالا با دلایل شخصی

محصولات قبل از باز شدن از بسته اصلی، قابلیت مرجوع کردن با هماهنگی دفتر فروشگاه را دارا هستند. لطفا جهت مرجوع کردن کالای دریافتی حداکثر تا 24 ساعت از تاریخ تحویل نسبت به هماهنگی بازگرداندن کالا با دفتر فروشگاه از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید. به درخواستهایی که بعد از 24 ساعت از تاریخ تحویل ثبت می شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین در این موارد هزینه ارسال و بازگرداندن کالا به عهده مشتری می باشد.

همچنین برای مرجوع کردن کالا کارتن اصلی و کلیه ملزومات و ملحقات بدون هیچگونه تغییری مورد نیاز است. درصورت مخدوش شدن کارتن و یا بسته بندی اصلی از بازگرداندن کالا معذوریم. در صورت انصراف از خرید بعد از سفارش و قبل تحویل، سریعا مراتب را از طریق تلفن و یا ایمیل به اطلاع سیناوت برسانید. در صورت انصراف بعد از ارسال کالا هزینه ارسال متوجه مشتری می باشد.

اجناسی که از پس از تحویل از بسته اصلی خارج شوند و یا بسته غذایی که باز شود به هر دلیلی اعم از نخوردن حیوان یا اندازه مناسب نبودن مرجوع و یا پس گرفته نمی شود. لذا در هنگام خرید توجه لازم را بعمل آورید. اجناسی که بعد از تحویل بخاطر استفاده و حمل نقل ناصحیح مشتری دچار آسیب دیدگی شوند از این قاعده مستثنا نیستند و پس گرفته نمی شوند.  

بازگرداندن کالایی که کوپن تخفیف استفاده شده

درصورت مرجوع کردن کالایی که برای آن کوپن تخفیف استفاده شده، در صورت موافقت با بازگرداندن وجه، وجه پرداختی بعد اعمال کوپن و منهای هزینه حمل و نقل در ظرف 36 ساعت به حساب مشتری  واریزخواهد شد. همچنین کوپن مصرفی قابلیت استفاده مجدد نخواهد داشت.  

بازگرداندن کالای خریداری شده بیش از پنج عدد

سفارشات یک کالا بیش از پنج عدد شامل بازگرداندن کالا نمی شود.  

محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی

سیناوت نسبت به عوارض احتمالی ناشی از استفاده محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی برای حیوان شما (از قبیل مشکلات گوارشی، حساسیت‌های پوستی، بیماری و …) مسئولیتی ندارد و مسئولیت موارد درج شده در روی بسته بندی کالا و توضیحات کالا بعهده شرکت تولید کننده و وارد کننده می باشد وسیناوت فقط مسئولیت اطلاع رسانی دارد.

انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده مربوط انجام شود.  

موارد مهم پیش از ارسال کالا به دفتر سیناوت

درصورت مطالعه موارد فوق و در خواست بازگرداندن کالا قبل از هر اقدامی حداکثر تا 24 ساعت از تاریخ سفارش و یا تحویل از طریق ایمیل و یا تلفن با سیناوت تماس بگیرید. همکاران ما روند دقیق مرجوع کردن کالا را برای شما توضیح خواهند داد.

  • از ارسال کالا به دفتر بدون هماهنگی خودداری نمایید.
  • حداقل زمان برای تعویض و ارسال مجدد (در صورت موجود بودن کالا) سه روز کاری از زمان دریافت کالا در دفتر سیناوت خواهد بود.
  • کالای باز نشده اصلی به همراه کلیه ملحقات، بسته بندی و ارسال گردد. لطفا برای اطلاع از هزینه های احتمالی ارسال، موارد بالا را ملاحظه بفرمایید.
  • لطفا از نوشتن توضیحات یا آدرس برروی بسته بندی محصول خودداری نمایید. در این صورت از باز پس گرفتن کالا معذوریم.
  • لطفا بعد از هماهنگی های لازم فاکتور به همراه کالا ارسال شود.
  • کاربران محترم ساکن تهران برای بازگرداندن کالا توسط پیک با دفتر سیناوت تماس حاصل کنند.
  • دوستان عزیز ساکن شهرستان ها حتما برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده نمایند. در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سیناوت نخواهد بود.
  • ممکن است به علت اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل  بازگرداندن، تعویض کالا میسر نباشد و فقط وجه خرید مسترد خواهد شد. از این رو مسئولیتی متوجه سیناوت نمی باشد.

لطفا اگر در متن بالا اطلاعات مورد نظر در رابطه با بازگرداندن محصول را پیدا نکردید، با ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به سوالات شما پاسخ خواهند داد.


تماس با ما